Вишивання, моє і родичів. Старе й нове. Сподіваюсь, будуть і схеми з часом
четвер, 19.03.2009
З усіх рушників, які висіли у нас в Великій кімнаті, Баба найбільше любила цей. А я не могла зрозуміти, чому? Рушник
неділя, 15.03.2009

 Візерунок цієї подушки годиться для сімейної саги.

.вишита подушка

Більшість моїх двоюрідних братів і сестер мають в себе в дома  такі подушки. Кольорова гамма трохи відрізняється, але основний малюнок залишається незмінним.

середа, 04.03.2009

 

Цього самотнього півника я пам"ятаю з дитинства . Він прикрашав етажерку в нашому сільському будинку. Я вважала його роботою моєї мами, і навіть привезла до міста, випрала-випрасувала, щоб вставити у гарну рамочку і почепити на стіну. Тут виявилось, що авторство "Дуже самотнього півника" невідоме. Мама запевнила,що точно його не вишивала. А,швидше за все, це робота якоїсь школярки, яка невідомо як  потрапила в нашу вчительську сім"ю.Півнику явно більше 35 років, і він ще ого-го-го!!! Тільки в деяких місцях нитки трошки повилазили. 

Я собі так думаю:якщо цього півника на сумочці вишити? Гарно  було б, мабуть. 

вишитий гладдю півник 

понеділок, 02.03.2009

Я вже десь тут писала про мамину Тітку? Така є у мене родичка, їй 84 роки, і я ніяк не можу підібрати назву для її статусу з мого боку. Вона рідна тітка моєї мами. А мені хто?Бабуся?

Ми її називаємо Тіткою. 

От , вона зараз живе в селі, і вона вишиває подушки на мішковині. Ми час від часу ті подушки продаємо різним знайомим. Тітка править небагато, деь 40 гривень за вишивку. А вишиває вона, бо дуже болять її руки, і ноги . Крутить. А коли вона вишиває, то про біль забуває.

На зароблені гроші вона оплачує послуги соціальної працівниці (води принести, хліба купити). Не те, щоб їй ті гроші так були потрібні, але подобається людині відчувати себе незалежною.

Отже, верх для подушки на мішковині.Вишитий верх для подушки

 

 

 

Що тут скажеш... Остапа понесло. Цікаво, є якийсь ліміт на створення блогів? Я відчуваю, що просто не можу спинитись. Якщо є шопоголік, то я блогоголік.До вечора ще далеко, залишки грипу мене з хати не пустять. Буду творити.

Сьогодні згадала, що колись давно-давно хотіла зібрати різні вишивки з нашої хати, і хатів наших родичів в такий собі систематичний каталог. Навіть мріяла видати альбом.  А тепер - буде новий блог. Замість альбому. 

І - мій перший витвір. Сумочка, яка спочатку мала бути подушкою.

Я вишивала-вишивала, а потім  думаю, навіщо мені та подушка? Скільки їх може бути на дивані. В результаті з"явилась сумочка. Майстрині побачать, що фон трохи неоднорідний. Я помилилась з відтінком чорних ниток.

Візерунок - компіляція з  "Діана креатив" (здається) і "Радянської жінки".

 

сумочка з вельвету

ВИШИВАНКА

People Group

Профессиональная раскрутка сайта, заработок для веб-мастеров


Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів ВИШИВАНКА

Я на Блогдозері